Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasPoezijos vakaras tarp gėlių, nėrinių ir paveikslų

User Rating:  / 0

 

 

 

 

Kovo 9 dieną aleksandraviškiai buvo kviečiami prisiminti ir paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną - kovo 11-ąją. Tai progai kultūros namai, biblioteka ir bendruomenė suvienijo jėgas ir suruošė ypatingai šiltą, jaukų ir poetišką vakarą. Vakarą vedė Aleksandravo kaimo bendruomenės pirmininkė Stasė Mačiulskienė.


Ji pristatė Plungės literatų klubo "Vingiorykštė" viešnias - Stefaniją Petreikienę, Vladę Mišeikienę ir naująją klubo narę aleksandraviškę Ireną Stražinskaitę - Glinskienę.Kaip iš gausybės rago pylėsi eilės, posmai. Poetės keitė viena kitą. Eilėse atsispindėjo gyvenimiškos godos. Tai - emigracijos pasekmės, tėvynės ilgesys.

 

Renginio nuotaikai pagyvinti veikė rankdarbių paroda: plungiškės Danutės Stražinskienės nėriniai, Liucijos Skliuderienės (Kretingos r. Budrių k.) ir Dianos Lukauskienės (Pakutuvėnai) rankų darbo papuošalai. Malonią staigmeną vakaro dalyviams pateikė viešnia literatė Vladė Mišeikienė. Ji atvežė savo tapytų piešinių kolekciją. Ši moteris ne tik rašo eilėraščius, bet nuo 2009 metų yra Plungės tautodailininkų sąjungos narė. Tapytojos paveikslais aleksandraviškiai galės gėrėtis iki Šv. Velykų. Jie eksponuojami kaimo bibliotekoje.


Kovo 11 skirtą vakarą savo apsilankymu praturtino Plungės meras Audrius Klišonis. Jis pasveikino susirinkusiuosius su artėjančia valstybine švente, pasidalino Plungės rajone numatomais vykdyti projektais. Palinkėjo geros nuotaikos ir sėkmės. Renginyje taip pat dalyvavo Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla.

 

 

Virginija Pokvytienė

Aleksandravo kaimo bibliotekos

Vyr. bibliotekininkė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virginijos Pokvytienės nuotraukos

Daugiau foto - Facebook'e.