Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasStefanija Petreikienė

 

Kiekvienas iš mūsų turime savo Gyvenimą ir kiekvienam yra skirtas tik jo Likimas...

Šiandieniniame technikos ir elektronikos amžiuje mes nebeturime laiko susimąstyti, koks mūsų atėjimo į šį pasaulį tikslas ir kam mes išvis čia esame... mes nebeturime laiko pasikalbėti patys su savimi... O to kiekvienam iš mūsų labai reikia...

Dėkinga Likimui, nuoširdžiausias ačiū Žlibinų choro vadovei Stefai Stonienei, mano dukrai Romualdai ir visiems geriems žmonėms, kurių dėka mano pamąstymai sugulė į kuklią knygutę.

 

 

Būtų džiugu, kad eilėraščiuose sugulusios mintys suvirpintų nors vieną jūsų sielos kertelę...

Stefanija Petreikienė

Kapsūdžiai

2015 m.

 

 

 

 

 

 

SKRYDIS Į SAVE...


Mažutis atsitiktinumas, susitikimas, šiltas žvilgsnis, pokalbis apie kūrybą, knygas, rašymą... Taip susitiko vingiorykštietė Janina Matevičienė ir kūrėja Stefa Petreikienė.


Žvilgsnis ir didžiulis džiaugsmas – mes kartu mokėmės, mudvi buvome klasiokės... Mokykloje Stefutės prašydavome nupiešti į prisiminimų sąsiuvinius, nes jos piešiniai buvo išskirtinai gražūs, nė viena taip nemokėjom. Išskirtinai gražus ir jos pasaulis šiandien – akys šypsosi vidine šiluma, iš širdies lyg šaltinėlis teka gerumas, gebėjimas suprasti, atjausti. Jos pasaulyje gyvena poezija, kurią sudėjo į pirmąją savo knygutę, padarytą savo rankomis. Eilėraščiai žavingu ritmu bėga pro pravertas sielos duris į pasaulį su tikslu – pasiekti tą širdį, kuriai skirti.


Kūryboje – gilios mintys apie mus pačius, mūsų poelgius, dorybes ir nedorybes, juose – meilė žmonijai, žemei, juose – džiaugsmai ir širdagraužiai taip paprastai, suprantamai pasakojantys savo istorijas. Pamažu Stefutė įsibėgėja ir jos kūryboje prasideda pokyčiai, eilėraščiai gludina briaunas ir geba dar giliau skverbtis į būties paslaptis.


Kol svečiavausi Anglijoje, klubui vadovavo Stefutė. Kokie puikūs gebėjimai sutelkti klubo narius veiklai, gebėjimas nuoširdžiai padėkoti! Ji įnešė jungties energijos, klubas „papilnėjo“ naujų kūrėjų gretomis. Tas dieviškas romumas, paprastumas, švelnus bendravimo stilius, vidinė dvasinė kultūra, nuoširdumas viename žmoguje – vertybė, o jautrumas, matyt, - dar viena Dievulio dovana...


Adelė  Daukantaitė

 

 


Vaizdo įrašai:

Sigutė Žeimaitienė pasakoja apie Stefaniją.

Stefanija skaito savo eilėraštį.