Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasGražina Asipauskaitė

1983 - 2023

Rašymas - tai vienintelis būdas pasinerti į tokį pasaulį, kokiame aš norėčiau būti ir bendrauti bei pažinti tokius žmones - kokius norėčiau... Visa tai kas mano sieloje, mintyse ir svajose - sudedu į popieriaus lapą.

Esu didelė romantikė, svajotoja. Dievinanti retro stilių, senienas bei viduramžių dvasią. Be galo mėgstu ir myliu žmones. Labiausiai dėkinga esu kiekvienam skaitytojui asmeniškai, nes tik jo dėka aš KURIU.

Polinkį kūrybai paveldėjau iš tėčio giminėje buvusio gerb. poeto Adomo Mickevičiaus. Jis buvo ne tik didis poetas, bet ir pranašas. Tai šaknys, kurios prasiskleidė ne tik į kūrybos labirintus, bet kartu paveldėjau ir mistines galias. Pasinaudodama aiškiaregystės nuojauta, pasineriu į visai kitokį pasaulį, nei kad jame gyvenu. Esu dėkinga kūrybai. Jos dėka regiu ir aprašau ne tik kas gražu ir miela, bet leidžiu save įbauginti ir kovoti su kvapą gniaužiančiais personažais.

 

 

 

 

Gražina „Agnetės kelias“ – pirmasis jaunosios autorės Gražinos Asipauskaitės romanas. Ji, kaip ir pagrindinė romano herojė, yra gimusi ir užaugusi Telšiuose. Mokydamasi vidurinėje mokykloje žavėjosi poezija, kūrė eiles. Dabar autorė yra Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ narė. Jaunoji rašytoja šį romaną rašė kelerius metus. Ji neneigia, kad jai tai buvo didelis iššūkis ir sunkių išbandymų kelias. Kūrė, perkūrė, rašė iš naujo, taisė, šlifavo kiekvieną žodį ir posakį, bet niekada nekilo mintis atsisakyti, mesti ar nebaigti romano. Rezultatas – intriguojantis ir šiuolaikinio gyvenimo subtilybių kupinas kūrinys – savitas potėpis romanistikos paletėje.

Knygos „Agnetės kelias“ redaktorė